• Výstava ovocia, zeleniny a kvetov a výrobkov z výpestkov

• Každoročne v septembri vládne u nás v škole tvorivá a pracovná atmosféra. Slovenský zväz záhradkárov Bytča totiž v tomto mesiaci organizuje Výstavu ovocia, zeleniny a kvetov a výrobkov z výpestkov, do ktorej sa zapájajú aj pedagógovia a žiaci našej školy. V školskej záhrade a vo vyvýšených záhonoch pestujú zeleninu a kvety, ktoré majú možnosť vystaviť v Dome kultúry v Bytči. Na danú tému potom vyrábajú na hodinách pracovného vyučovania a remeselnej výchovy zaujímavé výrobky. To, ako sa im podarilo všetku túto krásu naaranžovať tento školský rok, si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Mgr. Júlia Moravíková

• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

• Ani sme sa nenazdali a dva mesiace letných prázdnin ubehli ako voda. V pondelok, 04. septembra 2023, sme otvorili nový školský rok ešte s krásnym a slnečným letným počasím v priestoroch školského dvora. Pani riaditeľka, Mgr. Anna Ďurajková, privítala vo svojom príhovore žiakov, ich rodičov, pedagogických i ostatných zamestnancov školy. Podala prítomným dôležité informácie o organizácii školského roka a predovšetkým prvých školských dní. Žiaci prípravných ročníkov a noví žiaci školy mali hneď možnosť nakuknúť do svojich nových, pekne vyzdobených a pripravených tried. Všetkým deťom, žiakom, rodičom i zamestnancom školy prajeme, aby sa im v novom školskom roku darilo, aby chodili do našej školy s radosťou.