• Hurá do školy

• Na slávnostnom otvorení šk. roku 2009/2010 - 02. septembra 2009, sme sa všetci stretli v hlavnej budove školy. Po prvýkrát sme medzi sebou privítali aj malých škôlkarov. Pochvala patrí žiakom siedmeho a ôsmeho ročníka (T. Zlatkovi Dižovi, Katke Gašperíkovej a Jankovi Bystrianskemu), ktorí si cez prázdniny pripravili pekný program.
        • Koniec školského roka 2008/2009

• Dňa 30.06.2009 nebol na našej škole len dňom, kedy žiaci dostávajú vysvedčenia. Aj posledný deň školského roka mali možnosť predviesť, čo sa naučili a akí sú šikovní! Spievalo sa, tancovalo, recitovalo, no a napokon všetko sa lúčilo s našimi deviatakmi, ktorým srdečne prajeme veľa šťastia.
          • Letné účelové cvičenie v prírode

• Tesne pred koncom školského roka 2008/2009, dňa 29.06.2009 sme sa so žiakmi II. stupňa zúčastnili cvičenia v prírode. Počasie nám prialo, preto sa nám podarilo splniť plán cvičenia "do bodky". Nielenže sme si so žiakmi zopakovali základy prvej pomoci, orientáciu v teréne, základy dopravnej výchovy, ale mali možnosť zahádzať si aj kriketovou loptičkou a dokonca nazberali aj huby a liečivé bylinky. Na záver sme si všetci pochuti na opečených klobáskach, špekačkách a slaninke.
          • Rozlúčková diskotéka

• Dňa 23.06.2009 sa konala rozlúčková diskotéka detí zo ŠKD a ŠI. Pri malom občerstvení a veselej muzike sa rozlúčili so svojimi kamarátmi - hlavne so spolužiakmi, ktorí tento rok končia školskú dochádzku a odchádzajú do učenia. Popriali si hodne zdravia, veselé prežitie prázdnin a v septembri šťastný návrat do školy.
          • Na krídlach radosti

• So školským rokom 2008/2009 sa 16.06.2009 lúčili deti z MŠ v Bytči kultúrnym podujatím pod názvom Na krídlach radosti. Naša škola sa podujatia zúčastnila ako hosť. Deti zo ŠKD vystupovali s tančekom na pieseň Sedemdesiat sukieň mala a divadielkom O repke.