• Zoznam potrieb do ŠMŠ

• Milí rodičia,

blíži sa začiatok školského roka a preto Vás prosíme, aby ste zabezpečili svojim deťom do materskej školy nasledovné veci:

• prezuvky (pevnú obuv, papučky, nie šľapky)
            • náhradné oblečenie (tepláky, tričko, spodnú bielizeň 2x,  ponožky, pančuchy- podľa  ročného obdobia, mikroténové tašky alebo sáčky na špinavé prádlo)
            • pyžamo (len deťom, ktoré budú v ŠMŠ spať),
            • hygienické potreby – zubnú kefku, plastový pohár na hygienické potreby, hrebeň pre dievčatá, hygienické vreckovky (veľké balenie) alebo vyťahovacie vreckovky,
            • vlhčené obrúsky,
            • plienky, ak je dieťa plienkové, gumové rukavice,
            • pršiplášť, nie dáždnik

Prosíme Vás, aby ste každé oblečenie, obuv, pohárik označili  menom dieťaťa (nezmazateľnou fixkou, vyšitím...), aby nedošlo ku zámene osobných vecí detí.

Tešíme sa na Vás 02.09.2024.

pani učiteľky

• Denný letný tábor

• Počas letných prázdnin naša škola organizovala denný letný tábor zameraný na  rozvoj komunikácie a senzomotorických zručností. Žiaci sa počas tábora zúčastnili rôznych zábavných aj edukačných aktivít: individuálne a skupinové logopedické intervencie, aktivity zamerané na rozvoj slovnej zásoby, oromotoriky, naratívnych schopností aj senzomotoriky. Okrem týchto aktivít si žiaci užili aj športové popoludnie so Šárkou Takáčovou, napiekli rôzne dobroty a vyskúšali si jazdu na koni či artefiletiku. Spoločne sme navštívili rôzne zaujímavé miesta v meste Bytča. Najskôr sme navštívili Mestský úrad v Bytči, kde nám pán primátor priblížil históriu a rôzne zaujímavosti o našom meste. Potom sme navštívili mestskú knižnicu a nakoniec sme sa zúčastnili zaujímavej prehliadky Hasičského zboru v Bytči aj mestskej polície. Aj tohtoročný letný tábor priniesol deťom veľa  vedomostí, zážitkov a zábavy.

Ing. Kristína Randová